MA 22: Od zera do milionera – historia, trudne momenty i przykłady z życia, czyli co robić, aby mieć efekty

Zaczynasz tam gdzie jesteś i od tego co masz. Wierzysz, że bycie milionerem jest możliwe i naprawdę osiągalne? Masz rację!
Michał pyta, a ja odpowiadam. W tym materiale dowiesz się jak myśli przedsiębiorca i z czym musi zmierzyć się, aby ostatecznie dojść do celu, ale czy ten cel jest ostatecznym celem?
Nie będę udowadniać, że wystarczy pomyśleć o pieniądzach, by zaraz pojawiły się na Twoim koncie. Chcę powiedzieć, że pierwszym krokiem do osiągnięcia statusu milionera jest przyjęcie odpowiedniego sposobu myślenia.

MA 21: Jak Zarabiać w Internecie – Jacek Gacoń z JakDorobic.pl – wywiad

Zaprosiłem do podzielenia się swoim doświadczeniem wyjątkowego człowieka Jacka Gacoń, który prowadzi własnego bloga „Jak Dorobić” i pokazuje, w jaki sposób zarabiać w internecie. Jeśli chcesz dowiedzieć się jak rozpocząć przygodę z zarabianiem w sieci to dzisiejszy materiał jest dla Ciebie.

MA 20: Dlaczego eCommerce rośnie w tak dużym tempie i jak załapać się na udział w tym wzroście?

Myślą sobie: Stworzymy nowy MARKETPLACE. Wiele firm chce, ale nie może przebić się ze swoim pomysłem. Nie zdają sobie sprawy z czym wiąże się rywalizacja na takim poziomie. Dlaczego eCommerce rośnie w tak dużym tempie i jak więc załapać się na udział w tym wzroście? Poznaj Model biznesowy oparty na sprawdzonych rozwiązaniach * ogromny potencjał wzrostu * stabilność 1000 razy większa niż marketplace * możliwy do osiągnięcia wolumen większy niż tradycyjny marketplace

MA 19: Z życia przedsiębiorcy – Wywiad z Kacprem Morawskim

Życie niejednokrotnie kładzie nam kłody pod nogi, musimy zmierzyć się z wieloma trudnościami jako ludzie, a co dopiero przedsiębiorcy, którzy każdego dnia szukają właściwej drogi podejmując ogromne ryzyko. Ostatni z moich gości to przedsiębiorca, który próbował już wiele rzeczy w swoim życiu i nie boi się porażek, ale jak wobec tego sobie z nimi radzić? Posłuchajcie co Kacper Morawski mówi na ten temat…

MA 18: Zarobił MILION złotych w rok – z życia przedsiębiorcy – Tadeusz Stabrawa – wywiad

W dzisiejszym odcinku niezwykły człowiek, który nie bał się podejmowania odważnych decyzji. Przedsiębiorca, inwestor – Tadeusz Stabrawa. W dzisiejszym materiale podzieli się własnym doświadczeniem i opowie jak wyglądała jego przedsiębiorcza droga. Zapraszam do oglądania.

MA 17: Jak Budować Biznes, czyli jak nie zwariować i zostać prawdziwym przedsiębiorcą…

W dzisiejszych czasach powstaje dużo firm, ale bardzo dużo z nich upada. Nie ma w tym nic złego, ale co jest wyjątkowego w tych firmach, które wygrywają walkę i jak sprawić, aby to biznes dla nas pracował, a nie my dla biznesu? Tego dowiesz się w dzisiejszym materiale. Zapraszam do oglądania.

MA 16: Wierzysz, że nie będziesz MILIONEREM? Masz rację!

Jeśli wierzysz w to, że nie będziesz milionerem to masz rację – nigdy nim nie będziesz. Jeśli natomiast wierzysz, że bycie milionerem jest możliwe i naprawdę osiągalne – masz rację! Gdy zdefiniujesz swój cel, Twoja podświadomość zacznie go realizować . Nie chcę udowadniać, że wystarczy pomyśleć o pieniądzach, by zaraz pojawiły się na Twoim koncie. Chcę powiedzieć, że pierwszym krokiem do osiągnięcia statusu milionera jest przyjęcie odpowiedniego sposobu myślenia.

MA 15: Czym jest Dropshipping i jak promować sklep internetowy?

W tym materiale poznasz różnicę pomiędzy Dropshippingiem, a Full Dropshippingiem. Omawiam także 3 sposoby działań marketingowych jakie należy podjąć, aby swój sklep internetowy zamienić w maszynkę do zarabiania pieniędzy.

MA 13: Jak Mieć Umysł Milionera? 5 punktów, które powinny codziennie towarzyszyć w Twoim życiu…

W dzisiejszym podcaście odpowiadam na częste pytania jakie pojawiają się u mnie na skrzynce. Poruszam tematy biznesu, planowania i pozyskiwania inwestorów, a także o ryzyku jakim jest nie podejmowanie wyzwania.